• 1
  OTULACZE I GATKI WEŁNIANE
  Chcesz zobaczyć jakie produkty są obecnie do kupienia? Zajrzyj tutaj, aby zobaczyć jakie nowości dla Ciebie przygotowałam!
  Kup Teraz
 • 2
  CENY PRODUKTÓW
  Kliknij poniżej aby zobaczyć aktualny cennik produktów
  Zobacz cennik
 • 3
  PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE
  Chcesz, abym uszyła dla Ciebie produkt na zamówienie? Żaden problem, przejdz dalej aby uzyskać więcej informacji.
  Dowiedz się więcej
POZNAJMY SIĘ
Witaj!
Cześć! Nazywam się Weronika, prywatnie jestem mamą kilkumiesięcznej Mii oraz 4-ro letniego Maksymiliana. Na podstawie własnych doświadczeń dopracowałam kroje tak, by ubrania leżały idealnie, były funkcjonalne a za razem dobrze wyglądały na dziecku. Szyję produkty dla maluszków. Znajdziesz u mnie starannie wykonane produkty z wyjątkowych, unikatowych kolekcji. Zależy mi na indywidualnym podejściu do klienta oraz dbałości o każdy detal zamówienia. Zaobserwuj mnie na facebooku oraz instagramie abyśmy mogli się lepiej poznać!
CHCESZ ZOBACZYĆ MOJE PROJEKTY?
GALERIA PRODUKTÓW

Najnowsze posty

Baggy z gatkami NB-1

 

Numer produktu : BNB-1( podaj go podczas składania zamówienia)

Cena : 50zł 

Skład : dzianina wełniana 100% Merino 

Baggy z gatkami będą dobre dla dziecka od urodzenia do około 2-go miesiąca życia i posłużą w zakresie poniższych wymiarów:
-obwód uda do 22cm
-obwód w pasie 32-40cm

Długość całkowita - 28cm

Opis: Miękkie, cienkie. Baggy wykonane z dzianiny w kolorze różu z beżowym akcentem. Ściągacze w nogawkach beżowe. Pozostała część - różowa. Szwy kryte, gatki wewnątrz - wywijane dla szybszego schnięcia.
Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia produktu (kolejno: przód, szczegóły , tył). Kolory mogą się różnić w zależności od ustawień monitora. 

Aby zamówić produkt - PRZEJDŹ "TUTAJ"