• 1
  OTULACZE I GATKI WEŁNIANE
  Chcesz zobaczyć jakie produkty są obecnie do kupienia? Zajrzyj tutaj, aby zobaczyć jakie nowości dla Ciebie przygotowałam!
  Kup Teraz
 • 2
  CENY PRODUKTÓW
  Kliknij poniżej aby zobaczyć aktualny cennik produktów
  Zobacz cennik
 • 3
  PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE
  Chcesz, abym uszyła dla Ciebie produkt na zamówienie? Żaden problem, przejdz dalej aby uzyskać więcej informacji.
  Dowiedz się więcej
POZNAJMY SIĘ
Witaj!
Cześć! Nazywam się Weronika, prywatnie jestem mamą kilkumiesięcznej Mii oraz 4-ro letniego Maksymiliana. Na podstawie własnych doświadczeń dopracowałam kroje tak, by ubrania leżały idealnie, były funkcjonalne a za razem dobrze wyglądały na dziecku. Szyję produkty dla maluszków. Znajdziesz u mnie starannie wykonane produkty z wyjątkowych, unikatowych kolekcji. Zależy mi na indywidualnym podejściu do klienta oraz dbałości o każdy detal zamówienia. Zaobserwuj mnie na facebooku oraz instagramie abyśmy mogli się lepiej poznać!
CHCESZ ZOBACZYĆ MOJE PROJEKTY?
GALERIA PRODUKTÓW

Najnowsze posty

Regulamin

 REGULAMIN

Proszę o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi na stronie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a mi skoncentrować się na realizowaniu zamówień.

1. EkoPupka działa na podstawie nierejestrowanej działalności gospodarczej, na mocy Konstytucji Biznesu. Na życzenie Klienta do zakupów dołączona jest faktura.

2.Kontakt ze sprzedawcą możliwy jest poprzez:

            1. Drogę mailową - adres do kontaktu - kontakt@ekopupka.pl

            2. Listownie na adres 57-100 Strzelin, Ul.Grota Roweckiego 17/1

3.Zamówienia realizowane są poprzez wysyłkę kurierem, paczkomatem lub kioskiem ruchu po przedpłacie na konto. Na życzenie Klienta pośredniczę w nadaniu przesyłki, nie oferuje takiej usługi we własnym zakresie.

            1. Po złożeniu zamówienia konieczne jest podanie Twoich danych osobowych do zrealizowania zamówienia, które zostanie wysłane. 

            2. Podanie danych jest dobrowolne.

4. Wysyłka jest prowadzona w imieniu klienta, który przekazuje pełnomocnictwo sprzedawcy do zawarcia w jego imieniu umowy z firmą kurierską lub wysyłkową. Oznacza to, iż zamawiając moje wyroby automatycznie udzielone zostaje mi pełnomocnictwo – na jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów, czyli na nadanie przesyłki w imieniu i na koszt kupującego.

5.Koszty przesyłki pokrywa kupujący. Dostępny, aktualny cennik znajduje się w zakładce "dostawa i płatność".

6. Zamówienia spersonalizowane, robione pod indywidualne preferencje klienta oraz te uszkodzone, noszące ślady użytkowania, bez metek, nie podlegają zwrotowi oraz wymianie. 

7. Klient ma ustawowe 14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny. Koszty zwrotu, wymiany produktu pokrywa kupujący.

8.Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące reklamacji, zwrotów, wymian, kosztów dostawy, czasu realizacji zamówienia oraz płatności uwzględnione są w zakładkach na dole strony.

9.Przy składaniu indywidualnych zamówień produktów, które nie są dostępne aktualnie na stronie czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie. W przybliżeniu zostaje on podany podczas wysłanego e-maila z podsumowaniem zamówienia. Zastrzegam sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku nagłego wzrostu zamówień. Kupujący zostanie zawsze w odpowiednim czasie o tym poinformowany. Jednocześnie dokładam wszelkich możliwych starań, aby zamówienia były realizowane w najkrótszym możliwym terminie.

10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych. RODO Zgodnie z art .6 RODO zbieram Państwa dane dla potrzeb realizacji zamówienia Art 6. ustęp 1b. Dane o jakie proszę Państwa, aby móc zrealizować Państwa zamówienie to: imię i nazwisko, adres korespondencyjny lub adres do paczkomatu/kiosku ruchu, numer telefonu, adres e-mail. Dane te są wykorzystywane w celu wysyłki zamówienia, kontaktu z kupującym w trakcie trwania realizacji zamówienia przez wybranego przewoźnika oraz przed administratora strony EkoPupka. Państwa dane nie są wykorzystywane w celach marketingowych.  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, podanie ich jest warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia. Dostęp do tych danych ma administracja strony EkoPupka.

Dane administratora :

Powierza Weronika

ul.Grota Roweckiego 17/1

57-100 Strzelin

79 1090 2431 0000 0001 3232 8267